Автошкола в Херсоні

УМОВИ НАВЧАННЯ

НАВЧАННЯ В РЕЖИМІ ОНЛАЙН

Автошкола «Онлайн» пропонує учням сучасний підхід до навчання, що поєднує перевірені методики, матеріали і передові технології.

Тепер не має значення, як відвідувати заняття: ходіть на заняття в клас (в обраному вами філії) і/або дивіться Вебінари онлайн в особистому кабінеті учня

Головне-правильно відповідати на контрольні питання в кінці кожного заняття (в класі або в особистому кабінеті учня) і здавати всі заліки та іспити з дисциплін. В кінці навчання обов’язково скласти комплексний підсумковий іспит.

Форма відвідування будь-якого заняття (в класі або онлайн) не має значення! Поєднуйте очну форму і Вебінари онлайн так, як зручно вам — для кожного заняття! Наприклад, якщо ви зазвичай відвідуєте заняття у вашій філії, але з якої-небудь причини змушені пропустити одне з них, ви можете подивитися вебінар цього заняття — онлайн.

Зрозуміло, програма навчання в автошколі включає в себе і практичну частину: заняття з інструктором з водіння на автомобілях, які проводяться паралельно з теоретичним навчанням.

В автошколі проводяться навчання в:

РАНКОВИХ ТА ВЕЧІРНІХ ГРУПАХ

Теоретичний курс

Основою будь-якого навчання є теоретична частина. Тільки зі знанням і розумінням теоретичного матеріалу можна досягти хороших результатів і скласти іспити в Територіальному центрі.

Повний теоретичний курс лекцій триває від 8 до 13 тижнів, залежно від обраної категорії навчання і включає 5 розділів:

* Правила дорожнього руху

* Будова і технічне обслуговування автомобіля

* Основи керування транспортним засобом та вимоги безпеки дорожнього руху

* Етика водіння

* Медична підготовка

Теоретичний матеріал викладається викладачами з багаторічним стажем, як правило, 2-3 рази на тиждень. При цьому, використовуються дидактичні матеріали і методики, які розроблені нашими досвідченими педагогами. Опрацьовуються всі екзаменаційні питання (а їх – 3800!). Завчити таку кількість питань неможливо, а значить — їх треба розуміти. З нашого боку ми докладаємо максимум зусиль і можливостей, щоб зробити матеріал простіше і доступніше. З Вашого боку ми наполягаємо на систематичному відвідуванні занять і відповідальному підході до навчання і самопідготовки. 

НАВЧАННЯ ВОДІННЮ

Практика-запорука успіху водіння!

Практичні заняття (водіння) починаються, приблизно, через 10-15 днів після початку навчання. Їх мета — дати можливість абітурієнту отримати навички практичного водіння і впевнено почувати себе за кермом. Водіння в нашій автошколі — це, в основному, «жорстка їзда» по місту, після якої майбутній водій не буде боятися величезної кількості машин і низької культури водіння, властивої багатьом водіям.

Кожен водій на дорозі повинен повністю відчувати безпеку дистанції і інтервал між автомобілями, контролювати швидкість свого руху, передбачати можливі дорожні ситуації. Тому, наші інструктори поетапно ускладнюють вигадані різноманітні дорожні ситуації, щоб учень був готовий до всього. І після багатьох практичних уроків водіння ви вже повністю будете готові виїжджати на своєму автомобілі у величезний динамічний мегаполіс, повний непередбачених ситуацій і несподіванок.

Але, завдяки ідеально закріпленим знанням, Вам абсолютно не буде страшно водити автомобіль.

Аналізуючи найпоширеніші помилки допускаються учнями, ми акцентуємо увагу:

  1. Вміння керувати кермом;
  2. Робота педалями зчеплення, газу і гальма;
  3. Вибір передач;
  4. Правильне розуміння траєкторії руху переднім і заднім ходом;
  5. Абсолютно вірне читання знаків;
  6. Уміння правильно виконати поворот на різній швидкості;
  7. Здатність безпомилково оцінити дорожні ситуації з подальшим прийняттям правильного рішення.

Маршрути постійно ускладнюються, і відповідають рівню навчання учня. І в кінці навчання, ви досягнете впевненості в собі як водія і станете справжнім впевненим професіоналом на дорогах.

Приблизну кількість занять, необхідних для освоєння програми навчання, вам повідомить інструктор після першого заняття.

ДОДАТКОВІ ЗАНЯТТЯ

Дуже часто виникає ситуація, коли закінчивши курси водіння і отримавши водійські права, Ви так і не змогли сісти за кермо. Причин тому може бути багато: це і брак часу, фінансові проблеми, елементарна боязнь дороги або зміна планів. Але найчастіше ми стикаємося з тим, що Вас просто не навчили водити автомобіль. І, незважаючи на наявність водійського посвідчення, ви так і не стали повноправним учасником дорожнього руху.

Ми розробили в нашій автошколі спеціальні програми з відновлення навичок керування автомобілем. За допомогою наших інструкторів ви зможете відпрацювати і з упевненістю застосовувати в житті такі навички водіння як:

— проїзд складних перехресть в різних напрямках;

— рух і перестроювання в щільному потоці машин;

— відпрацювання різних маршрутів (будинок-робота, будинок-дача і т. д.);

Контакти:

73026, Херсон, ул.Тираспольская, 1

+38 (099) 281 - 88 - 84

mailto:info@lider.ks.ua