Поліція посилила контроль на дорогах України: названо причину

  • автор:

За останній місяць на автодорогах країни різко зросла кількість аварій, а також збільшився рівень травматизму і смертності в них. Це обумовлено підвищенням щільності потоку руху через те, що наступила “гаряча” пора і багато українців їдуть на відпочинок або з нього додому.

Щоб вплинути на ситуацію, що склалася і мінімізувати ризики виникнення аварій Національна поліція України оголосила про початок операції “Безпечне шосе”. В рамках даної програми на дороги країни будуть виведені додаткові 400 екіпажів патрульної поліції, які задіють на найбільш аварійно-небезпечних ділянках автодоріг і в місцях під’їздів до південних регіонах.

Правоохоронці будуть приділяти особливу увагу профілактиці порушень ПДР, які можуть призвести до аварій. Йдеться про виявлення фактів керування транспортним засобом в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, порушення швидкісного режиму, виїзду на зустрічну смугу, порушення правил проїзду перехресть і пішохідних переходів, правил користування ременями безпеки та перевезення пасажирів, зокрема – дітей.

«Запевняю: екіпажі поліції працюватимуть виключно заради безпеки – в режимі патрулювання або на спеціальних видимих ​​постах. Триватимуть ці профілактичні заходи до завершення літа. Я дуже сподіваюся на те, що нам вдасться зменшити кількість аварій і смертність на дорогах України», – зазначив глава Національної поліції України Ігор Клименко.

За словами Клименка, за місяць на українських дорогах сталося близько тисячі ДТП, в яких 1218 осіб отримали травми і 158 осіб – загинули.